КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 08.12.2020 16:04

Запорізька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» пропонує широкий спектр сільськогосподарської, комунальної та дорожньої техніки за цінами підприємств-виробників на умовах фінансового лізингу, терміном на 3-4 роки, або на умовах купівлі-продажу.

За замовленням підприємств може бути закуплена інша техніка та обладнання вітчизняного та іноземного виробництва!

З повним переліком комунальної та дорожньої техніки, яка вже є на складах, технічними характеристиками та цінами можна ознайомитись на сайті Національної акціонерної  компанії «Укргролізинг»: https://ukragroleasing.blogspot.com, а також у вкладках додаються комерційні пропозиції до зазначеної техніки.

У разі зацікавленості звертайтеся до Запорізької філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» за адресою:

м.Запоріжжя, пр-т.Соборний, 152-В, оф.211,

тел. (о61) 787-43-60, (061) 787-54-18, 050-716-10-23,