З Днем місцевого самоврядування!!!

Дата: 07.12.2020 08:01

Шановні працівники

органів місцевого самоврядування та депутати!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного, села, дбають про його розквіт і зростання.

Представляти інтереси громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для вирішення цих проблем – почесна і відповідальна місія.

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Від щирого серця прийміть запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального гаразду!

З повагою

Сільський голова                                                                              Юрій РИБАЛКА