Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 04.12.2020 14:13

Великобілозерська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

04.12.2020

Юридична адреса Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» 71400, с.Велика Білозерка, вул. Центральна,121

Умови призначення на посаду:

Директор призначається на роботу за контрактом за результатами конкурсного відбору та після погодження кандидатури з Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА.

Кваліфікаційні вимоги

На посаду директора Центру можуть претендувати педагогічні працівники, які мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Перелік документів, які необхідно подати  для участі в конкурсному відборі: Кандидат, що бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, надає до відділу кадрової роботи Великобілозерської сільської ради такі документи:

- заява та мотиваційний лист про участь у конкурсі;

- автобіографія;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

-копія трудової книжки;

- згода на обробку персональних даних;

Конкурсний відбір проводиться у Великобілозерській сільській раді за адресою: с. Велика Білозерка вул.. Центральна, 125