Оголошується конкурс

Дата: 04.12.2020 13:43

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради

Великобілозерського району Запорізької області

04.12.2020

Комунальна установа «Інклюзивно – ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, що знаходиться за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна,121, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної  установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (безстроково).

Вимоги до кандидата на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області:

• вища педагогічна (психологічну) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст;
  • стаж роботи за фахом – не менше 3 років;
  • знання Конституції України; законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військово- зобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу  за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 121.

Довідки за телефоном (06156) 2-00-11