Про підсумки регіонального етапу Обласного заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі»

Дата: 27.11.2020 12:36

26 листопада 2020 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради проведено регіональний етап Обласного заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі». У конкурсі-виставці взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради віком від 6 до 17 років. На огляд журі було представлено 51 роботу в різних техніках виконання: традиційне оригамі, витинанки, модульне оригамі (складання з одного або декількох квадратів), оригамі в техніці кірікомі (оригамі з використанням розрізування).

Представлені роботи відзначалися майстерністю, складністю, оригінальністю, виразністю форм. Простежувалися індивідуальність творчих прийомів, композиційна досконалість робіт конкурсу-виставки.

За рішенням журі авторів 14 робіт нагороджено дипломами Відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.

До м. Запоріжжя відправлено кращі роботи для участі  в Обласному заочному конкурсі-виставці «Світ оригамі».

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у конкурсі-виставці.

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС  ВСР                                                     Лілія  КОСАРЕВСЬКА