Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 24.11.2020 09:39

19 – 23 листопада 2020 року  начальником відділу  з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради Людмилою КАРПЕНКО, в.о. начальника Великобілозерського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області  Ніною КОНЦУР та головним  спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації Сергієм ПОДОРОЖКО проведено моніторинг непродовольчих магазинів, здійснено заходи контролю стосовно дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря.

Звертаємося до власників  продовольчих  та непродовольчих магазинів, перукарень, салонів краси! Задля особистої безпеки та дотримання  протиепідемічних заходів під час карантину  дотримуйтесь тимчасових рекомендацій   щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).Будьте здорові!

Людмила КАРПЕНКО