Тиждень української писемності та мови у філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ№3

Дата: 20.11.2020 13:58

З 09 по 13 листопада в навчальному закладі проходив тиждень української писемності і мови. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів. Їх метою було підтримати рідну мову та привернути увагу до проблем з української мови у спілкуванні.

Учні 8-9 класів написали радіодиктант  національної єдності. Були проведені шкільні етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Разом з дитячими малюнками досліджували українські казки. Хочеться відзначити  й учасників конкурсу читців, що нагадали нам про необхідність знання української мови.

А.Борисенко