«Вільні творять майбутнє». День Гідності і Свободи у філії Великобілозерського НВК№1 Великобілозерська ЗОШ№3

Дата: 20.11.2020 13:57

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  філії Великобілозерського НВК №1  Великобілозерська ЗОШ №3 пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття: загальношкільний захід «Вільні творять майбутнє», конкурс читців «З любов’ю до України», відеолекторій  про Революцію гідності «Майдан. Хроніка подій», «Зима, що нас змінила», урок-реквієм «Майдан в наших серцях»,   флешмоб «Пам’ятай. Бережи. Мрій».  Учасник флешмобу настанову пам’ятати  про Революцію Гідності представили каскою учасника подій на Майдані, настанову берегти –прапорами учасників бойових дій, а настанову мріяти – у вигляді білих журавлів - символу на світле майбутнє України.

О.Перевало

А.Орел