З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 13.11.2020 15:37

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібові.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята від учасників художньої самодіяльності закладів культури Великобілозерської сільської ради в онлайн – концерті  «Низький уклін вам, хлібороби»:

Зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Хай обходять вас стороною природні стихії та щедро колосяться врожаями ваші ниви.  Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС ВСР                                    Лілія КОСАРЕВСЬКА