A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Про підсумки регіонального етапу Обласного заочного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна»

Дата: 11.11.2020 13:47
Кількість переглядів: 475

Фото без опису

10 листопада 2020 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради проведено регіональний етап Обласного заочного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна». На огляд журі було представлено 85 малюнків та робіт  із зображенням квітів рідного краю, які виготовлені в різних техніках: в’язання спицями, гачком; художня вишивка; вироби з тіста; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; графіка (моно, полі, комп’ютерна); живопис (фарби, кольоровий олівець) тощо.

Художнім виконанням, оригінальністю ідей, яскравістю та виразністю вразили журі авторські роботи учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Великобілозерської сільської ради .

          За рішенням журі авторів 27 робіт нагороджено дипломами Відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.

До м. Запоріжжя відправлено кращі роботи для участі  в Обласному заочному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна».

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у конкурсі-виставці.

 

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС  ВСР                                                     Лілія  КОСАРЕВСЬКА

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора