Соціальна підтримка сімей з дітьми на території Великобілозерської ОТГ

Дата: 10.11.2020 16:15

Соціальна підтримка сімей з дітьми на території Великобілозерської ОТГ

10 листопада 2020 року спеціалістами відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради та Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради здійснено моніторингове відвідування 5 сімей (в них виховується 9 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою дотримання прав та законних інтересів дітей з батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та попередження проявів насилля в сім’ї, надано консультативну допомогу про види соціальної підтримки, послуги та процедури їх надання. Наголошено про обов’язковість дотримання дітьми та дорослими правил карантину та організації дистанційного навчання.

Руслана МАЛИКІНА