Свято Осені в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона"

29 жовтня в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1 в усіх вікових групах  пройшло тематичне свято  Осені. Вихованці середньої групи, виконуючи ролі різних овочів, інсценізували цілу пригоду, що сталася восени зі спілими городніми культурами та допомогали  Іжачку здійснувати запаси на зиму.  За участю вихованців старшої групи відбувся справжній ОСІННІЙ ЯРМАРОК.  Гостей на ярмарок зібралося  чимало. Це і дід з бабою, і господарі з господинями, покупці й продавці, парубки й дівчата Старші дошкільники охоче розігрували сценки з жартами. Усі учасники веселого дійства дуже гарно декламували вірші, виконували мелодійні пісні, веселі таночки, а наприкінці свята подарували  чудову осінню композицію у виконанні горіхового оркестру.  Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Ірина КОТИК