Вітаємо зі святом!

Дата: 30.10.2020 11:25

Фото без описуФото без опису

Згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття та терпіння. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше  - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим.

Зі словами вдячності за самовіддану працю прийміть найщиріші вітання від учасників художньої самодіяльності Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля у святковому онлайн-концерті «Хай не згасне ваша віра в щедрість людської душі» за посиланням:

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особливий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено грамотами Великобілозерської сільської ради та вручено подарунки:

• ТЕТЕРІНІЙ Людмилі Сергіївні, соціальному робітнику відділення соціальних послуг за місцем проживання Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради;
  • МИКИТЮКУ Олександру Богдановичу, робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків за місцем проживання Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради;
  • ЛИХВАРЮ Максиму Миколайовичу, робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків за місцем проживання Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо:

Хай будуть з вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
   Хай мир і злагода будуть у домі,
   Хай Господь дарує надію й тепло
 На довгі літа, на щастя й добро!

Лілія КОСАРЕВСЬКА