Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 26.10.2020 16:16

Фото без описуФото без опису

У період з 19.10.2020 року по теперішній час  начальником відділу  з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради Людмилою КАРПЕНКО, в.о. начальника Великобілозерського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області  Ніною КОНЦУР та головним  спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації Сергієм ПОДОРОЖКО проводяться моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції, здійснення визначених заходів дезінфекції  в закладах громадського харчування, на об‘єктах торгівлі продовольчими  товарами та непродовольчими товарами, перукарнях. На даний період перевірено 18 закладів торгівлі.

Людмила КАРПЕНКО