Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами інформує

Дата: 21.10.2020 16:19

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади нагадуємо мешканцям громади про необхідність дотримання протиепідемічних заходів задля попередження розповсюдження COVID-19, а саме: постійне носіння захисних масок, користування антисептиками, дотримання дистанції 1,5 метра та більше, уникнення великого скупчення людей. Особливо обережними повинні бути  люди  старше 60 років , адже літній вік і наявні супутні захворювання підвищують ризик розвитку важкої інфекції. Переконливо просимо всіх громадян дотримуватися рекомендацій з індивідуального захисту. Дбайте про себе, своїх рідних, людей, що вас оточують та залишайтесь здоровими!

Людмила КАРПЕНКО