Європейський тиждень місцевої демократії у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4

Дата: 20.10.2020 15:09

Відповідно до Указу Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27.09.2007 року офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року під час проведення у Валенсії (Іспанія) 15-ї сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління.

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Заходи  які відбулися  в рамках Європейського тижня  місцевої демократії у Великобілозерській ЗОШ №4: 1 – 4 класи  гра-вікторина «Відкриваємо для себе Європу»; 5 - 9 класи конференція «Досвід європейських країн по впровадженню проектів міжнародних  організацій для зміцнення місцевої та регіональної демократії»; 5 – 9 класи  бліц - опитування «Демократія - це…»,  конкурс малюнків «Європа очима дітей».

Педагог-організатор Валентина Децюра