Про підсумки регіонального етапу Обласного заочного конкурсу-виставки «Берегиня роду українського»

Дата: 20.10.2020 09:20

16 жовтня 2020 року проведено регіональний етап Обласного  заочного конкурсу-виставки «Берегиня роду українського». На огляд журі було представлено 98 робіт, у вигляді традиційних українських оберегів (ляльки, домовики, рушники, сорочки, писанки, віночки,  хрести, ікони тощо). Вироби виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста тощо.

За рішенням журі авторів 31 роботи нагороджено грамотами  Відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради.

Фото кращих робіт відправлено до м. Запоріжжя для участі  в Обласному заочному конкурсі-виставці «Берегиня роду українського».

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь в Обласному  заочному конкурсі-виставці «Берегиня роду українського».

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС  ВСР                                                     Лілія  КОСАРЕВСЬКА