Про проведення турніру

Дата: 19.10.2020 12:57

18 жовтня 2020 року на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади відбувся Міжрайонний турнір з футболу серед ветеранів з дотриманням карантинних норм, присвячений Дню визволення села Велика Білозерка, в якому взяли участь 3 команди: ФК «Василівка», ФК «Веселе», ФК «Велика Білозерка». Турнір відбувся за фінансової підтримки Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА, депутатів сільської ради – Лілії БІЛИК, Наталії КРАВЧЕНКО, Івана ПАТЕНКА, а також приватного підприємця –Сергія РЯЗАНЦЕВА.

Турнір проводився згідно діючих правил Міжнародної федерації футболу (8х8). У змаганнях брали участь чоловіки старше 35 років.

За підсумками турніру I місце зайняла  ФК «Василівка», II місце - ФК «Велика Білозерка»,  III місце - ФК «Веселе». Команди нагороджені кубками та грамотами.

Кращі гравці команд нагороджені пам’ятними статуетками:

• БОЛОТОВ Олександр ФК «Василівка»,
  • ВЕЛИЧКО Сергій ФК «Веселе»,
  • БЄЛАН Іван ФК «Велика Білозерка».

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у змаганнях.

Лілія КОСАРЕВСЬКА