Фінал кубку України зі стронгмену

Дата: 19.10.2020 12:54

17 жовтня 2020 року на базі Сільського  будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради відбувся Фінал кубку України зі стронгмену серед аматорів з дотриманням карантинних норм. Турнір проводився за ініціативи та фінансової підтримки Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА.

Парний турнір зі стронгмену був проведений за участю головного рефері змагань - шестиразового володара титулу «Найсильніший богатир України», чемпіона світу Олександра ЛАШИНА та ведучого – українського богатиря, неодноразового володаря титулу «Найсильніша людина України» та світового визнання «Найсильніша людина світу» Василя ВІРАСТЮКА.

У турнірі взяли участь 3 команди:

-команда м.Кропивницький (КУРИЛЕНКО Сергій, ФЕЛЬЧИН Богдан);

-команда Запорізької області (ПОКАДЬКО Сергій,СИМОНЕНКО Олександр);

- команда м.Покровськ (БІЛОУС Дмитро, ТАРАНЕНКО Артур).

Поряд з чоловіками свою жіночу силу продемонстрували  - САВЧЕНКО Оксана (м.Кропивницьк) та ЯНКОВСЬКА Юлія ( м.Черкаси).

Жителі громади мали змогу насолодитися справжніми богатирськими іграми. Під час виконання вправ сильні духом та тілом продемонстрували «залізну» міць та витримку.

За підсумками балів переможці чоловічого турніру: I місце - команда м.Кропивницький, II місце - команда м. Покровськ, III місце - команда Запорізької області. Серед жінок: I місце-САВЧЕНКО Оксана, II місце –ЯНКОВСЬКА Юлія.

Дякуємо Великобілозерському сільському голову Ігорю БАТРАКУ та учасникам турніру за подароване білозерчанам свято сили, мужності та краси!

Лілія КОСАРЕВСЬКА