Відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 12.10.2020 15:07

в зв’язку з підвищеним рівнем захворюваності на COVID – 19, Великобілозерська сільська рада, звертається з проханням до жителів дотримуватися карантинних обмежень:

• дотримуватися правил щодо фізичної дистанції між людьми ( особливо в приміщеннях), правильного  носіння маски, миття та дезінфекції рук.

При появі будь-яких симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції зателефонуйте своєму сімейному лікарю; якщо температура тіла підвищиться вище 38 градусів, з’являться сухий кашель, утруднене дихання або ядуха – негайно викликайте «швидку» допомогу.

Альона КИРИЛЕНКО