Шановні жителі Великобілозерської громади!

Дата: 09.10.2020 11:26

Шановні жителі Великобілозерської громади! Через підвищення рівня захворюваності на COVID-19 на сусідніх територіях Енергодар, Дніпрорудне, Кам’янка Дніпровська, Запоріжжя, з метою піклування про здоров’я жителів  та попередження вірусної інфекції на території нашої громади, святкування 4-ої річниці утворення Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади та 242-ої річниці з дня заснування села Велика Білозерка на сьогоднішній день скасовуються.

Фінал кубку України зі стронгмену відбудеться за розкладом, 17 жовтня

о 14 -00 біля Сільського будинку культури (вул. Шкільна,3), з дотриманням усіх карантинних норм.

Звертаємося до Вас з проханням максимально дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя. Найперше, перебувати у приміщеннях, транспорті – у масках, якомога частіше мити або дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей, тому що людина може бути носієм вірусу, але при цьому, не мати жодних симптомів захворювання. Адже ризик можливого інфікування для всіх є однаковий.

Вікторія ГВОЗДИК