Запрошуємо взяти участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва «З любов’ю до рідного краю»

Дата: 08.10.2020 16:36

17 жовтня 2020 року з нагоди відзначення 4-ої річниці утворення Великобілозерської сільської  об’єднаної територіальної громади та 242-ої річниці з дня заснування села Велика Білозерка на базі Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля планується проведення виставки декоративно-ужиткового мистецтва «З любов’ю до рідного краю» з 11-30 год з дотриманням карантинних норм.

Запрошуємо майстрів декоративно-ужиткового мистецтва взяти участь у виставці «З любов’ю до рідного краю» та продемонструвати свої роботи.   На виставку подаються експонати різних технік виконання. До 15 жовтня 2020 року Вам необхідно повідомити головного спеціаліста ВОКТОКСМС ВСР Л.КОСАРЕВСЬКУ про участь у виставці за тел. 0988206460.

Лілія КОСАРЕВСЬКА