Святковий концерт «Зорепадом летять роки»

Дата: 02.10.2020 11:09

01 жовтня 2020 року на базі Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку відбувся святковий концерт «Зорепадом летять роки». Відзначаючи це свято,  ми маємо прекрасну можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни та праці, пенсіонерам, і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. В цей прохолодний, дощовий день танцювальні та вокальні колективи Сільського будинку культури, учасники художньої самодіяльності закладів культури громади дарували свою енергію, наснагу та прекрасний настрій людям похилого віку.

Мудрим та багатим на літа були адресовані привітання та слова подяки за їхній подвиг, працю і оптимізм від Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА.

Святковий концерт пройшов в теплій душевній атмосфері, а по закінченні заходу на  усіх присутніх чекали солодкі подарунки.

Лілія КОСАРЕВСЬКА