День людей похилого віку Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №4

Дата: 02.10.2020 08:36

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в нашій школі відбулися виховні години  та бесіда на тему  «Мудрі та багаті літами»,  "Шануймо старість", "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" та конкурс вітальних листівок.

Бажаємо усім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай родинний теплий вогник – завжди зігріває ваші серця!

Педагог-організатор В.Децюра