Всеукраїнський день бібліотек у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5

Дата: 01.10.2020 14:48

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – просвіщати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

30 вересня 2020 року у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 відбулося засідання літературної вітальні «Цей дивосвіт – бібліотека» присвячене всеукраїнському Дню шкільних бібліотек. Під час заходу учні дізналися історію виникнення книги, її розвиток та ознайомилися з першовитоками сучасної бібліотеки.

Черненко Віталіна