Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

1 жовтня - Міжнародний день музики

Дата: 01.10.2020 14:16
Кількість переглядів: 249

Фото без опису

Вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній і поважній організації ЮНЕСКО. 

Музика – це мистецтво самовираження. Вона буває різною, але незмінним залишається одне – вплив на людину, а саме на її емоції та почуття. Змушує заплакати або посміхнутися, танцювати, співати або замислитися над певними словами, співчувати або радіти разом з іншими,  - усе це може зробити музика, така різноманітна та мелодійна.

Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту. З найвідомішими  музичними композиціями ви можете ознайомитися, переглянувши відеопрезентацію «Музика в твоєму житті» за посиланням:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=431220891191613&id=100029111173898

Вітаємо працівників Дитячої музичної школи з Міжнародним днем музики та всіх, хто займається музикою професійно, хто любить слухати яскраві і красиві мелодії. Нехай життя тече, як місячна соната, радує мелодійністю, ритмічністю, яскравістю і жвавістю.

 

                                                                                       Лілія КОСАРЕВСЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора