Всеукраїнський день бібліотек у Великобілозерському НВК №1

Дата: 01.10.2020 09:35

Фото без описуОсь настає один з найкрасивіших осінніх періодів — золота осінь. Чарівниця осінь усе змінює на свій лад. Як тільки пролетить вітерець, листя вкриває землю, кружляючи в осінньому танці. Тому необхідно обов’язково знайти вільний час, щоб відвідати парк і помилуватися його казковим оздобленням. В тридцятий день вересня чарівниця осінь золотою палітрою навіяла професійний Всеукраїнський день бібліотек. Цього дня у Великобілозерському НВК №1 було організовано День відкритих дверей під назвою «В країну книг завжди відкриті двері». Першокласники вперше завітали до бібліотеки,  ознайомилися з правилами поводження у цій кімнаті мудрості та переглянули мультфільм «Свинка Пепа і бібліотека». З читачами-третьокласниками створили книжку-саморобку «Казку ми пригадаємо й про тваринок подбаємо». З учнями 4-х класів відправилися у відео-круїз «Най…Най… бібліотеки світу». Читачі 5-6 класів виготовили закладки  «Закладка книжкова – помічниця чудова». Кожен читач міг завітати на художній вернісаж малюнків «Бібліотека – добрий чарівник». І на останок всі користувачі залишили на Стіні признань свої думки «Бібліотека для мене - це…».  Цікаво та весело було дітям під час проведення святкового дня бібліотек.

Завідувач бібліотекою Оксана ВОЛКОВА