День бібліотеки у філії Великобілозерського НВК№1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів#3

Дата: 01.10.2020 09:24

Указом Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня оголошено Всеукраїнським Днем бібліотек. До цього свята 30 вересня у філії Великобілозерського НВК #1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів #3 проведено ряд заходів. Учні, учителі, батьки і працівники закладу долулилися до акції "Подаруй бібліотеці книгу". На паркані висловлювань "Моя улюблена книга" учні могли розповісти про книгу, яка припала до душі. Для найменших школярів проведені бібліотечні уроки "Навчання бути читачем", "Книга - наш друг". Учні усієї школи активно шукали відповіді до вікторини "Бібліотека. Книга. Читач". У сучасному світі бібліотека дозволяє якісно проводити вільний час, відкриває двері в світ, це – джерело знань, з якого ми черпаємо свою мудрість!

Борисенко А.Ю