Візит голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Боговіна до Великобілозерської громади

Дата: 30.09.2020 16:38

Сьогодні, 30 вересня, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін завітав із робочою поїздкою до Великобілозерської громади, де ознайомився з результатами реконструкції Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради  із застосуванням енергозберігаючих технологій та ознайомився з організацією навчального процесу в навчально-виховному комплексі №1 Великобілозерської сільської ради.

Крім цього, голова облдержадміністрації Віталій Боговін привітав із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня» Наталію Бедюх.

Наприкінці робочої поїздки голова облдержадміністрації, завітав з теплими словами до сільського клубу по вулиці Яблуневій, на свято людей похилого віку та привітав всіх пенсіонерів з цим святом.