Проведення заходів до Всеукраїнського дня бібліотек у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4

Дата: 30.09.2020 11:52

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Усі бібліотеки провели різноманітні заходи та акції, учасниками якої стали і вчителі і учні.

Наша школа також долучилася до проведення заходів до Всеукраїнського дня бібліотек «В  країну знань завжди відкриті двері». І ось як у нас вийшло: бібліотечний квест для 6-9 класів « Літературний марафон»,  5 класу запропоновано взяти участь в хвилинці- цікавинці « З миру по нитці», « Від кого телеграма». Учні 2-4 класів активно «Читали разом, бо разом цікавіше!» .

А для наймолодших учнів 1 класу було проведено захоплюючу гру «З якої ми казки?».

Напередодні дня бібліотек проведено рейд перевірки підручників, оформлено книжкову викладку «Краса осені в українській літературі!», та книжкова поличка « Я в захваті – раджу і тобі!»

Аплікація з наймолодшими «Осінь  чарівниця».

Виготовлено буклет з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек « В країну книг завжди відкриті двері».

Бібліотекар              О.  Чабан

Педагог-організатор  В. Децюра