Міжрайонний турнір з міні-футболу серед юнаків на кубок «Граймо за Україну разом!» під патронатом Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА

Дата: 25.09.2020 15:13

25 вересня 2020 року на базі Великобілозерського навчально - виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради проведено Міжрайонний турнір з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 р.н. на кубок «Граймо за Україну разом!» під патронатом Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА з дотриманням карантинних норм. У турнірі брали участь такі команди: ФК «Олімп-ДЮСШ» Великобілозерська ОТГ, ФК «Енергія» м. Енергодар, ФК «Темп» м. Енергодар,   ФК «Дніпро» Благовіщенська ОТГ,   ФК «Калинівка» Чкалівська ОТГ, ФК«Колос» Великобілозерська ОТГ.

Відповідно до рішення суддівської колегії змагань з міні – футболу місця розподілилися таким чином:

І місце – ФК «Темп» м. Енергодар;

ІІ місце - ФК «Олімп-ДЮСШ » Великобілозерська ОТГ;

ІІІ місце – ФК «Дніпро» Благовіщенська ОТГ.

Команди – переможці  нагороджені Кубками та грамотами, учасники команд призерів – медалями.

Кращі гравці турніру нагороджені  грамотами та пам’ятними статуетками:

- номінація «Кращий бомбардир»  - ГРИППА Родіон ФК «Темп» м. Енергодар;

- номінація «Кращий захисник» - АВЕРІН Назар ФК «Дніпро» Благовіщенська ОТГ;

- номінація «Кращий гравець»   - БОНДАРЕНКО Євген ФК«Олімп-ДЮСШ» Великобілозерська ОТГ;

- номінація «Кращий воротар» - БАЖАН Матвій ФК «Енергія» м. Енергодар.

Турнір проведено за фінансової підтримки Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА, який приділяє значну увагу розвитку молодіжного спорту на території Великобілозерської ОТГ, що є запорукою гармонійного розвитку особистостей та виховання здорового підростаючого покоління нашої громади.

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у змаганнях.

Лілія КОСАРЕВСЬКА