День туризму у Великобілозерському НВК№1

Дата: 25.09.2020 14:21

З метою зміцнення здоров’я дітей, популяризації занять фізкультурою, спортом та туризмом, традицій, звичаїв та спортивної вправності учнів 25 вересня 2020 року у Великобілозерському НВК №1 особливо весело й гучно відзначили  Всесвітній день туризму. Заходи проводилися на свіжому повітрі та передбачали активний і змістовний відпочинок дітей. Цікавими для учнів школи стали туристсько-спортивні естафети. Команди змогли показати свої вміння та навички на етапах: «орієнтування на місцевості», «складання карти», «подолання перешкод», «лабіринт», «рятування потопаючого», «туристичний намет», «топограф», «секрет рюкзака» та ін.

Наприкінці всі учасники заходу поласували смачною кашею. Дітям захід дуже сподобався, вони отримали гарні емоції, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого.

Оксана Василькова