День туризму у Великобілозерській ЗОШ І – ІІ ступенів №4

Дата: 25.09.2020 13:52

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.

З метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності проводились різноманітні заходи.

Формою проведення були туристсько-спортивні естафети, в яких взяли участь збірні команди учнів 1-9  класів: «Розкладання палатки», «Розведення багаття», орієнтування на місцевості.

В туристичних походах молодь загартовує свій організм, зміцнює здоров’я, розвиває витривалість, силу й інші фізичні якості, здобуває прикладні навички й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод.

Вчителі фізичної культури    О. Лиходід, С. Децюра

Педагог – організатор          В. Децюра