Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Як змагалися туристи філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №3

Дата: 25.09.2020 13:46
Кількість переглядів: 236

Фото без опису

Щороку наша держава відзначає міжнародне свято - Всесвітній день туризму. Це свято в 1979 р. встановила Генеральна асамблея Всесвітньої туристичної організації, що проходила в Іспанії. В Україні День туризму почали святкувати у 1998 році.

Це свято для кожного, хто відчуває в собі поклик до мандрів і не важливо: чи до лісу, чи на закордонні курорти. Всесвітній день туризму відзначається в більшості країн світу вже понад 30 років. У цей день проходять зльоти туристів, святкові заходи і фестивалі.

Відзначення дня туризму вже стало традиційним для філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3. У цей день вчитель фізичної культури і спорту Пілішенко В.М. разом з вчителями закладу провели змагання між учнями 1-9 класів. Вони долали смуги перешкод, бігали та стрибали, пересувалися канатними дорогами, досліджували мінерали, малювали топографічні карти, вчилися в’язати вузли. На завершення свята діти посмакували смачною туристичною кашею.

Переможці нагороджені грамотами. Свято пройшло весело і гамірно. Всі залишились щасливі, задоволені і ситі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора