З Днем працівників дошкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 11:10

Шановні працівники дошкільної освіти!

З нагоди професійного свята висловлюємо Вам найтепліші слова вдячності за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою. Міцного здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.

З найкращими побажаннями до Вас звертаються наймолодші мешканці Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади у відеопривітанні «Малесенькі долоньки - з подякою до Вас» за посиланням:

Запрошуємо Вас на святковий концерт, який відбудеться 02 жовтня 2020 року  о 14 -00 год на базі Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради.

Лілія КОСАРЕВСЬКА