УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 24.09.2020 15:34

23 вересня відбулася зустріч Великобілозерського сільського голови Ігоря БАТРАКА з представниками політичних партій, на якій було обговорено та вирішено питання щодо дотримання карантинних норм під час проведення місцевих виборів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 року №846.

Але вже на другий день після засідання сталася прикра ситуація, представники політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», порушивши норми порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, проводили агітацію у Великобілозерському НВК№1, що взагалі заборонено ч.3 ст. 31 Закону України «Про освіту». Діти–наше найдорожче багатство, і їхня безпека та здоров’я повинні бути на першому місці.

Просимо представників політичних партій, перед проведенням агітацій на території Великобілозерської громади, попереджати  керівництво громади та погоджувати свої дії з обласним керівництвом Вашої політичної організації.

Шановні жителі Великобілозерської громади просимо Вас піклуватися про своє здоровя та дотримуватися правил карантину.

Вікторія ГВОЗДИК