День миру у Великобілозерській ЗОШ І –ІІ ступенів №4

Дата: 22.09.2020 09:54

Найбільше у світі щастя – це мир, коли  люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане  змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Кожна перерва і кожен урок  у  нашій школі  був  пронизаний  темою про мир. Класні керівники організовували сповнені інформаційними повідомленнями бесіди та години спілкування «Мир і права дитини», «Мій внесок у справу миру», «Мир на планеті - щастя всім дітям».

З  надією на світле майбутнє країни діти випустили в небо  кульки та голубів - символи миру. У нашій школі  також пройшла акція “Долонька миру” де  учні мали змогу виготовити долоньки, написати побажання миру, добра та щастя. До спільної справи активно долучились і діти, і вчителі.

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.

Педагог – організатор Валентина  Децюра