A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

"Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5»"

Дата: 21.09.2020 14:01
Кількість переглядів: 225

Фото без опису

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайно ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Саме тому з метою надання здобувачам освіти елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята Дня рятувальника 17 вересня 2020 року у Філії Великобілозерського НВК № 1 ЗОШ №5 з 16 до 21 вересня 2020 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, пропагування професії рятувальника.

Зокрема було проведено:

1 клас – перегляд відеофільмів «Абетка безпеки».

2 клас – сюжетно-рольова гра «Ми переходимо дорогу»

3 клас – урок-гра: «Хай дитина знає кожна – жартувати з вогнем не можна!»

4 клас – виховна година «Запобігти, врятувати, допомогти.»

5 клас – година спілкування «Професія рятівника найнебезпечніша у світі»

6 клас – міні лекторій «Обережно! Петарди!» та «Будь обережний під час збирання грибів!»

7 клас – «Мужність  та відвага крізь віки»

8 клас – виховна година: «На захист рідної землі»

9 клас – година спілкування «Вбережемо Україну від вогню»

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Але кожен учень повинен знати правила безпечної поведінки в найтиповіших ситуаціях та основні правила запобігання небезпеки!

Куртяк О.О. та Усенко К.В.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора