День рятівника у філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3

Дата: 17.09.2020 15:48

Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
 Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям.

Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

У філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3 проведено ряд заходів, присвячених Дню рятівника: конкурс малюнків «Наші рятівники», виховні години, години спілкування «Рятувальник – мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини», «Без рятівника не уявляємо життя», «Вогонь злий і добрий», «Ціна їхньої роботи», «За безпечне життя України», практичне заняття «Як діяти при надзвичайних ситуаціях», ігровий квест «Юний рятувальник», спортивні змагання «Герой-рятівник».

Борисенко А.