Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

«В здоровому тілі здоровий дух»

Дата: 14.09.2020 13:03
Кількість переглядів: 326

Фото без опису

До Дня фізичної культури і  спорту з 10 по 12 вересня 2020 року в закладах культури Центру культури та дозвілля  Великобілозерської сільської ради проведено ряд спортивних конкурсно-розважальних заходів для учасників клубних формувань та читачів. 

11 вересня  в Сільській бібліотеці Центру культури та дозвілля проведено фізкультурну хвилинку «В здоровому тілі здоровий дух». Бібліотекар Відділення для дітей зачитала дітям казку про маленького принца, який переміг недугу завдяки фізичним вправам, ознайомила з інформацією про здоровий спосіб життя, та провела  міні вікторину «Ми обираємо життя». Діти із задоволенням взяли участь у веселій зарядці «На лугу розминка» та запальній  руханці «Голова, плечі, коліна, пальці». По закінченні заходу діти поласували смачними вітамінами – солодкими яблуками.

10 вересня у Відділеннях №1 та №2 Сільської бібліотеки  Центру культури та дозвілля проведено спортивні ігри «Спорт запрошує до гри».

У Відділені №5 Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля  оформлена тематична поличка «Спорт запорука здоров’я»

На базі Сільського будинку культури організовано та проведено спортивні ігри «Спорт – здоровя нації».

Для дітей, що відвідують Відділення № 1 Сільського будинку культури  проведено розминку та спортивні ігри «Спорт для всіх».

На майданчику біля Відділенням № 2 Сільського будинку культури для учасникіх художньої самодіяльності закладу та активних читачів Відділення №4 Сільської бібліотеки ЦКД проведено з дітьми на свіжому повітрі спортивні та рухомі ігри під девізом «Ми за здоровий спосіб життя». Діти з задоволенням приймали участь у спортивних конкурсах, іграх: «Хто швидший», «Кращий стрибунець», «Упіймай горобчика», «Слуховий сигнал»  та інші. Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері.

Окрім рухливих заходів з дітьми також були проведені повчальні      бесіди та цікаві вікторини,  метою яких було пропагування  здорового способу життя та   виховання у дітей  мотивації до займанням спорту.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора