Проведено Ярмарку вакансій

Дата: 21.02.2018 16:54

На виконання пріоритетних завдань, визначених Президентом України, щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями контрактної служби та активізації рекламно-агітаційної роботи серед громадян України щодо відбору на контрактну службу  21 лютого 2018 року о 10-00 у приміщенні  відділу сприяння зайнятості у Великобілозерському районі Кам`янсько-Дніпровської районної філії Запорізького ОЦЗ,  відбувся «Ярмарок вакансій» за професією «військовослужбовець», в якому взяли участь безробітні чоловіки, що перебувають на обліку у відділі сприяння зайнятості у Великобілозерському районі. Учасникам семінару надано інформацію щодо нових умов заключення контракту, види контрактів, які потрібно надати документи до військомату для заключення контракту,  грошове забезпечення та пільги  військовослужбовців під час проходження служби у Збройних Силах України.