Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Пільги

Дата: 19.10.2017 16:49
Кількість переглядів: 428

Підприємства, де працюють інваліди, отримають пільги на оподаткування

Доцільність надання підприємствам громадських організацій інвалідів дозволів на право користування пільгами з оподаткування розглянуто на засіданні регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Запорізькій області.

З відповідними документами до комісії звернулися Мелітопольський УВП №2 УТОС Українського товариства сліпих та підприємство «Гудзон» Бердянського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація Успішної дії».

Керівники підприємств ознайомили учасників заходу зі своєю діяльністю.

Так, Мелітопольське учбово-виробниче підприємство №2 займається виробництвом виробів із пластмаси, устаткування, апаратури і виробів виробничого призначення. Підприємство також надає послуги з обробки та нанесення гальванічного покриття на метали. На сьогодні на підприємстві працює 41 особа з інвалідністю. Підприємство має специфічну інфраструктуру для забезпечення працею незрячих. Інваліди по зору безкоштовно отримують тифлозасоби (тростину для інвалідів, озвучені годинники, комп’ютери).

Підприємство «Гудзон» виготовляє постільну білизну з натуральних тканин, рушники, серветки, хусточки з вишивкою здебільшого за індивідуальним замовленням дитячих оздоровчих центрів, дитячих навчальних закладів та санаторіїв, також надаються послуги з ремонту одягу. Підприємство було створено з метою працевлаштування інвалідів по зору, зокрема тих осіб з інвалідністю, що пройшли курс навчання в Запорізькому обласному центрі професійної реабілітації інвалідів. У 2016 році на підприємстві працювало 5 осіб, з них 3 особи з інвалідністю (на даний час на підприємстві працює 4 особи, з них 2 особи з інвалідністю), що не менше 50% середньо облікової кількості штатних працівників.

За підсумками заслуховування комісія ухвалила рішення рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування цим підприємствам на рік: до 01.10.2018 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора