Увага! Штормове попередження.

Дата: 15.03.2018 16:23

Картинки по запросу фото штормове попередження

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

19 березня у Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, вночі і в Кіровоградській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); в Запорізькій, Донецькій, Луганській областях сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь (приріст снігового покриву 10-15 см); У південно-східній половині країни пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах України ожеледиця.

Зниження нічної температури до 10-16°, у південній частині до 4-10° морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), в більшості центральних та східних областей 3 (червоний)),  також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.