День фізичної культури і спорту у дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 11.09.2020 13:53

11 вересня у дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1 пройшов День фізичної культури і спорту. Базове завдання педагогів – дошкільників – це збереження пріоритетів охорони життя, зміцнення психічного та фізичного здоров'я дошкільників, забезпечити їх своєчасний та повноцінний фізичний розвиток. В Дні фізичної культури і спорту взяли участь діти всіх вікових груп. На свіжому повітрі проводились ігри, естафети, рухливі ігри. Діти отримали заряд бадьорості та активності. Вихователі створили всі належні умови, щоб дітям було цікаво а виконані вправи принесли позитивний результат для фізичного розвитку дошкільнят.

Ірина КОТИК