День фізкультури та спорту у філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3

Дата: 11.09.2020 13:25

У філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3 11 вересня 2020 року прийшов День Фізкультури і Спорту,  під гаслом «Щоб успішно розвиватись, потрібно спортом нам займатись!!!».

Організатором Дня Фізкультури і Спорту став вчитель фізичного виховання Пілішенко В.М., який провів спартакіаду "Спортивні розваги". музичний супровід забезпечив вчитель музичного мистецтва Шворак З.Ю.

Учасниками спартакіади були команди 2-9 класів. Кожен учасник мав змогу показати свої здібності у певних видах спорту. Перемогу виборола команда «Сонечко» (серед учнів 2-3 кл), «Смайлик» (серед учнів 4-6 кл), «Фенікс» (серед учнів 7-9 кл)

Під час проведення спартакіади учні брали участь у таких естафетах: «Флеш», «Котигорошки», «Веселі стрибки», «Черепаха», «Переправа з м’ячем », «Хто швидше», «Гулівер», «Долання перешкод», «Переправа» та інші.

Всі учні з користю для свого здоров’я провели цей день.

Альбіна Борисенко