День здоров'я у філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2

Дата: 11.09.2020 12:58

З метою пропаганди здорового способу життя 11.09.2020 року у школі проводився День фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство» під гаслом: «Рухайся більше -проживеш довше!».

Весело, з азартом проходили змагання до Дня фізичної культури і спорту!

Учні 2 – 4 класів змагались у комбінованій естафеті «Старти надій». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.

Учні 5 – 9 класів із задоволенням взяли участь в легкоатлетичних змаганнях та спортивних конкурсах.

На завершення Дня фізичної культури і спорту було організовано змагання по футболу серед команд учнів 8 – 9 класів.

Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні та вчителі філії!

Руслана БОРИСЕНКО