День здоров'я у Великобілозерському НВК №1

Дата: 11.09.2020 11:50

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 11 вересня 2020 року у Великобілозерському НВК №1 пройшло веселе спортивне свято – День здоров’я.

У зв'язку з продовженням карантину, щоб змагання між командами були максимально безпечними та комфортними, ми розробили їх у вигляді квест-гри. Кожній команді було надано маршрутний лист, згідно якого вони проходили змагання не зустрічаючись з іншими командами.

По проходженню всіх етапів квесту учасники команд були нагороджені грамотами.

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Оксана ВАСИЛЬКОВА