Готовність Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області до зустрічі гуртківців

Дата: 03.09.2020 14:10

Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області підготувався до початку нового 2020-2021 навчального року.

В закладі повністю замінено меблі в гурткових кімнатах, придбано приладдя для гурткової роботи з вихованцями.

Я особисто та мої працівники завдячуємо Великобілозерському сільському голові Ігорю Івановичу БАТРАКУ та депутатам Великобілозерської сільської ради за постійну підтримку та допомогу в розвитку позашкільної освіти на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

Також завдячуємо КЗ « Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» за надання методичної допомоги.

Пріоритетом для нашого закладу є створення безпечних умов, виховання творчої особистості, створення таких навчальних відносин, при яких кожна дитина прагне до максимальної реалізації своїх сил і творчих здібностей.

Я , як керівник  можу запевнити Вас, що вашим дітям в нас сподобається. Бо в нашому закладі працюють лише  з високими моральними якостями, творчі, здібні та креативні працівники.

Відвідування гуртків БЕЗКОШТОВНЕ.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном – 0967573336 Катерина (цілодобово та без вихідних)

Діти мають жити у світі краси, гри, казки, музики, натхнення, фантазії та творчості (В.Сухомлинський)

З повагою