У центральному парку Великобілозерської громади спорудили скульптуру «Серця закоханих» !

Дата: 03.09.2020 13:56

"Замок кохання" — символ вірності закоханих і молодят, вічності любові, міцності стосунків. Вважається, що цей жест з’єднує долі навіки та пророкує щасливе подружнє життя.

Тепер і жителі Великобілозерської громади зможуть закріпити свій шлюб "замком кохання", адже в центрі села відтепер красується скульптура «Серця закоханих».  Сільський голова Ігор БАТРАК скріпив перший замочок, як  символ  любові, життя й натхнення з Великою Білозеркою.

Крім цього, за підтримки народного депутата України Юлії ЯЦИК виділені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на капітальний ремонт алеї по вулиці Шкільній.

Вікторія ГВОЗДИК