1 вересня у філії Великобілозерського НВК № 1 Гюнівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1

Дата: 02.09.2020 11:47

В філії Великобілозерського НВК (школа – дитячий садок) № 1 Гюнівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1, 1 вересня відбулася довгоочікувана зустріч школярів з улюбленим освітнім закладом.

Ця подія проходила відповідно до карантинних умов: для учнів 1 і 9 класу була проведена святкова лінійка, а учні 2-8 класів після тривалої перерви насолоджувалися спілкуванням з класними керівниками і одним з одним в своїх класних кімнатах та на подвір'ї школи.

Незважаючи на складні умови карантину, учні отримали масу задоволення від святкової лінійки та занять, направлених не тільки на патріотичну тематику, а й на обізнаність їх на актуальну тему сьогодення «Covid-19».

Учнів 2-8 класів радо зустріли їхні «класні мами» в затишних і святково прибраних класних кімнатах.

Всі мають надію, що навчання в школі буде довготривале і продуктивне.

Анастасія ГВОЗДИК